Sztuki Walki

Boks tajski (taj. muay thai, มวยไทย, ang. thai boxing) – jest ringowym sportem walki rozgrywany w stójce kładący nacisk na walkę w dystansie oraz walkę w klinczu. Cechami wyróżniającymi boks tajski na tle innych popularnych styli jest szerokie użycie uderzeń łokciami i kolanami. Tego rodzaju uderzenia niejednokrotnie skutkują szybkimi nokautami.Boks tajski przywiązuje dużą wagę do klinczu, czyli walki w zwarciu. Jest to rozpoznawalny element boksu tajskiego.Charakterystycznym elementem tego sportu jest również tradycyjny taniec przed walką (waikhru).

 

 

Naszym głównym trenerem jest Braulio Etima- wielokrotny mistrz świata czarnych pasów. Brazylijskie ju jistu jest to dyscyplina sportowa wywodząca się z judo, ju- jitsu oraz zapasów, która koncentruje się na walce w parterze, techniki ukierunkowane są na zajęcie pozycji dominujących oraz ataki dźwigniami bądź duszeniami, nie stosuje się uderzeń ani kopnięć. Jest to sport zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet

 

 

MMA – Głównym trenerem w naszym klubie jet Grzegorz Waligóra, czarny pas w brazylijskim jiu jitsu, wielokrotny medalista i mistrz polski oraz europy w tej dyscyplinie (MMA-ang. Mixed martial arts) – JEST TO SPORT ŁĄCZĄCY SZTUKI I SPORTY WALKI. SZEROKI ZAKRES DOZWOLONYCH TECHNIK. WALKA ODBYWA SIĘ W STÓJCE JAK I W PARTERZE Z JAK NAJMNIEJSZYMI OGRANICZENIAMI. ZAJĘCIA SKIEROWANE SĄ ZARÓWNO DLA MĘŻCZYZN JAK I DLA KOBIET.

 

 

Aero- kickboxing. Główną trenerką w naszym klubie jest Fitness Instruktor Dagmara Dobrogojska, zawodniczka i wielokrotna medalistka, II v-ce mistrzyni europy oraz mistrzyni Polski BRAZILIAN JIU JITSU, zawodniczka MUAY THAI (boks tajski), wielokrotna medalistka fitness oraz aerobiku grupowego. Zajęcia łączą w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak muay thai, boks czy kickboxing. Treningi odbywają się w rytm dynamicznej muzyki. Aero-kickboxing jest jedną z najciekawszych ale i najintensywniejszych zajęć fitness. Jest to trening całego ciała, który poprawia kondycję i koordynację ruchową, wzmacnia siłę mięśni i uelastycznia ciało.